[]
[]

O nas

/

O nas

Wirtualna Polska - Turystyka

Wirtualna Polska dostrzegła naszą inicjatywę. “I znów odbudowane Rajsko zabłysło, zyskując sławę jednego z najpiękniejszych tego rodzaju obiektów.”

pokaż więcej

Wrocław Nasze Miasto

Miasto Wrocław docenia swoje okoliczne zabytki, nawet, jak w ówczesnym czasie były porzucone i bliskie zapomnienia. Teraz Zamek Rajsko przeżywa rozkwit. Pozwolimy sobie zmodyfikować słowa napisane przez autora: “Diabeł zdecydowanie nie mówi tu dobranoc”.

pokaż więcej

Zamki Polskie

Autor artykułu przygląda się historii zamku Rajsko oraz jego architekturze. Artykuł zamieszczony jest na wortalu poświęconemu zamkom w Polsce.

pokaż więcej

Szlaki kulturowe

Z dumą zawiadamiamy, iż widniejemy na szlaku kulturowym Dolnego Śląska! Czyż to nie wspaniałe, iż ruiny zamku o których wspomina autor, są już przeszłością?

pokaż więcej

Miejsca Dolny Śląsk

“Zamek Rajsko jest unikatem i nie znajduje żadnego odpowiednika wśród setki dolnośląskich zamków. Trzykrotnie popadał w ruinę i po raz kolejny udaje mu się odrodzić.” - sądzimy, iż ten cytat mówi więcej niż niejeden artykuł.

pokaż więcej

Napisano o nas w Schlesien Heute

We wrześniowym numerze Schlesien Heute, czasopisma poświęconego ziemi Śląskiej, na okładce można podziwiać piękno naszego zamku a w środku wydania szeroki opis.

pokaż więcej

Odwiedzili nas goście z Niemiec.Owoc tej wizyty to artykuł w czasopiśmie Sachsiche Zeitung

Verliebt in Turm, Kapelle und Fledermäuse

pokaż więcej

Napisali o nas w Pulsie Biznesu

Sielsko jak w Raj(sk)u to artykuł ,w którym P.Anna Gołasa przedstawiła zarys historii naszego zamku ,jego zalety jako obiektu przeznaczonego do wypoczynku dla wymagających gości oraz ciekawego dzieła designerów.

pokaż więcej
Projekt i wykonanie: Programa.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.