[]
[]

Aktywności

/

Strefa relaksu

Chwile relaksu dają tak potrzebną do życia energię, dlatego zamek Rajsko oferuje swoim Gościom kąpiele w jacuzzi o każdej porze roku. Mogą skorzystać Państwo również z sauny. Seanse w niej wpływają dobrze m.in. na krążenie krwi w organizmie, rozluźnienie mięśni oraz oczyszczają ciało z toksyn. Zalet można wymieniać wiele, najlepiej jednak przekonać się samemu.

Serdecznie zapraszamy!

Proponujemy także masaże rehabilitacyjne i relaksujące. Zabiegi należy omówić przed przyjazdem, ponieważ masażyści przyjeżdżają do zamku na specjalne zamówienie. W tym celu prosimy o kontakt z pracownikami pod numerem telefonu +48 601 212 203. Zachęcamy też do wysyłania zapytań drogą mailową, na adres zamekrajsko@zamekrajsko.eu

Ośrodki SPA w pobliżu zamku Rajsko

W okolicy znajduje się wiele ośrodków sanatoryjnych oraz hoteli SPA, do których udać się mogą wszyscy zainteresowani profesjonalnymi zabiegami w specjalistycznych punktach. W uzdrowisku Świeradów-Zdrój znajduje się ich największa liczba. Podajemy niektóre z nich:

Projekt i wykonanie: Programa.pl

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.